Urla Masaj Eşlem

Urla masaj İnsan organizması belirli bir düzen içerisinde işleyen ve birbirleriyle etkileşim halinde olan uzuvlardan oluşmaktadır. Biyolojik olarak çalışma prensipleri birbirini etkileyen vücut içi sistemlerden oluşan vücutta en etkili dokunuş masaj ile sağlanmaktadır. Çünkü bu mucizevi etkileşim sayesinde, uygulanan özel tekniklerle vücudun en dış yüzeyinden derinliklerindeki dokulara kadar ulaşmak mümkün.

Kan dolaşımı ve lenf dolaşımı masaj uygulamalarından en çok etkilenen sistemlerdir.

Urla mutlu son hamam

Bütün dokulara ulaşabilen bir sistem olan dolaşım sisteminin bu etkilenmesi neredeyse bütün doku ve organlardan hissedilir. Lenfatik dolaşım üzerinde gösterilen etki ile toksinleri yani oluşan atık maddeleri ayrılması gereken dokulardan temizlemek mümkündür. Kas sistemindeki kuruma ve gerginliği azaltmak amacıyla kas dokusuna yapılan uygulama ile olumlu ve kalıcı etki sağlanır.

Sinir uçlarının uyarılması da tıpkı kan dolaşımında olduğu gibi derinlerdeki organlara ulaşma imkanı sunuyor.

Urla hamam sauna

Sinir uçlarına yapılan masaj ile metabolizma içinde bulunan hücresel gelişim faaliyetleri de hız kazanır. Sinir noktalarına yapılan tekniklerle, vücudun gevşemesinden ağrı kesici etki oluşturmaya, diyet sürecinde iştah kesmeden sakinleştirme kadar bir çok etkisi bulunmaktadır. Urla masaj .