Seferihisar Mutlu Son Masaj Yelda

Seferihisar mutlu son masaj Stresten kurtulup rahat bir gün geçirmek için doğru masaj terapilerini düzenli şekilde almak gerekiyor. Hem ağrılardan kurtulmak hem de rahatlamak amacıyla uygulanan bu terapilerin 100’den fazla türü bulunuyor. Belli başlı tedavi türleri ise; İsveç terapisi, derin doku, anti selülit, baş-omuz terapisi, sırt terapisi, ayak terapisi ve yağ ile uygulanan terapi türleridir.

Mesela, sırt tedavilerinin amacı yanlış oturma pozisyonlarından ve uzun süre ayakta durmaktan kaynaklanan kamburlaşma gibi problemler için harika bir çözümdür. Bu yöntem gerilen kasların gevşeyerek bu bölgede oluşan sırt ağrılarını azaltıyor. Seferihisar mutlu son masaj . Baş, omuz terapisi ise yalnızca baş, boyun ve omuz bölgesindeki şikayetler için uygulanıyor.

Bu masaj terapisi bilhassa uykusuzluk, boyun ağrısı, sırt ağrısı ve gerginlik gibi sorunlara çare oluyor. Ayrıca saçı güçlendirerek sağlıklı olmasına da yardımcı oluyor. Ayak terapileri ise çok daha etkili bir tedavi yöntemidir. Çünkü ayak tabanında öyle hassas noktalar var ki, bedenin tüm organlarına karşılık geliyor. Yetenekli ellerini konuşturan masörler sayesinde ayaklardaki bu noktalara basınç uygulanıyor. Vücuttaki kan ve enerji akışını olumlu yönde etkiliyor. Bu masaj türünün ideal süresi yaklaşık yarım saat kadardır.