Konak Masaj Esi̇m

Konak masaj adı verilen teknik şu anda çok popüler olan bir yöntemdir. Bu kadar çok tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri fiziksel olarak vücutta hissedilen çeşitli ağrı yada sızıların giderilmesinde oldukça etkili rol oynaması ve de mental olarak da kişilere rahatlık vererek, resmen bir terapi etkisi yaratmasıdır. Bunun için de pek çok yerde hizmet veren merkezler yer alıyor.

Fiziksel anlamda faydalarına birkaç örnek vermek gerekirse, sırt ağrıları olan bireylere düzenli periyotlarla masaj yaptırmak çok iyi geliyor.

Konak mutlu son hamam

Yapılan araştırmalara göre bu yöntem sayesinde, sırt ağrılarında ilaçlara olan gereksinimi çok yüksek oranlarda en aza indirgiyor. Yine başka bir örnek olarak, her yaşta yaygın olarak görülebilen eklem ağrıları da bu yöntem sayesinde daha az seviyelere düşebiliyor.

Baş ağrısı ya da migren gibi rahatsızlıklar da düzenli bir şekilde yapılan masaj ile birlikte hastalara çare olabiliyor. Zihinsel olarak bakıldığında ise son zamanlarda çokça görülen anksiyete problemi de bu teknikle birlikte stres hormonu denetim altına alınarak düzene girebiliyor.

Konak hamam sauna