İzmir Urla Masöz Bayan Misra

İzmir urla masöz bayan Bebeğinizin yüz ve sırt bölgesine masaj yaparak bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Baş parmaklarınızı bebeğinizin alnına yerleştirin ve şakaklarına doğru yavaş yavaş hareket ettirin. Şakak bölgelerinden yanaklarına doğru hafifçe inebilirsiniz. Daha sonra yine baş parmaklarınız ile bebeğinizin burnuna, yanaklarına doğru hafifçe basınç uygulayarak güzelce ovun. İzmir masöz bayan

Aynı zamanda bebeğinizin sırt bölgesine de masaj yaparak rahatlamasını sağlayabilirsiniz. İzmir urla masöz bayan . Sırt bölgesine yöntemleri uygulayabilmek için her iki elinizi sırt bölgesine yerleştirin. Boyun bölgesinden kalçaya doğru ellerinizi hafifçe kaydırarak bebeğinizin sırtını ovun. Uykudan önce rahat bir şekilde uyumasını sağlamak için yapılan bir yöntemdir. Bu yöntem bebeğiniz yüz üstü yatırılarak yapıldığı için bebeğinizin güvende olup olmadığından emin olun. Bebeğinizin başının sağda veya solda olması gerekir.

Bebeğinize masaj uygularken kullanılan yağın göz ve ağız bölgesine gelmemesine dikkat etmeniz gerekir. Bebek yağı haricinde bir yağ kullanılacaksa mutlaka bebeğinizin cildine zarar vermeyeceğinden emin olmanız gerekir. Bu durumda mutlaka doktorunuza danışın. Doktorunuza sormadan bebekler için kullanılmayan yağ kullanılmaması gerekir. Aksi halde bebeğinizin cildine zarar verebilir.