İzmir Kiraz Masöz Bayan Meli̇sa

İzmir kiraz masöz bayan Parmakla bastırmak anlamına gelen Shiatsu tekniği, vücutta hastalıkların ortaya çıkmasına neden olan, enerji akışının azalması durumlarının giderilmesi için uygulanan bir tekniktir. Vücutta enerji akış düzensizliği, vücut dengesinin bozulmasına neden olacaktır. Dengesizliklerin oluşması ise, vücutta kimyasalların birikmesi ile ortaya çıkmaktadır.

Shiatsu masaj tekniğinin amacı, dengesizliğe neden olan sonuçları ve dengesizliği ortadan kaldırmaktadır. İzmir masöz bayan Bu teknik ile iki insan arasında, enerji transferinin sağlanması ile enerji hareketliliğinin sağlanması amaçlanmaktadır. İzmir kiraz masöz bayan . Dokunma, basınç, esnetme, sallama, darbeleme ve çekme hareketleri ile yapılmaktadır. Herkes tarafından rahatlıkla yapılabilen bir masaj tekniğidir. Shiatsu tekniği uygulanan kişi, bedenen dinçlik, hafiflik ve huzur hisseder. Kas dokularının esnetilmesini sağlar ve baş, sırt, omuz ağrılarına iyi gelmektedir. Zihinsel olarak, hızlı ve pozitif düşünmeyi artırır.

Shiatsu masaj tekniğinin herhangi bir yan etkisi yoktur. Çocuklar üzerinde de birçok faydası bulunmaktadır. Yaşı küçük çocuklarda, kabızlık, hazımsızlık, uyku sorunları, stres, sinirlilik, hırçınlık, baş ağrısı, migren gibi şikayetler bu teknik uygulaması ile giderilebilmektedir. Aynı zamanda çocuklarda bağışıklık sisteminin güçlenmesini de sağlamaktadır.