İzmir Gaziemir Masöz Bayan Mehtap

İzmir gaziemir masöz bayan Hamilelik aşamasında masaj yapılması konusunda bir kesim olumsuz ve aşırı tepkiler verse de bu dönemde bu hareketlerin uygulanması konusunda azımsanmayacak bir kesimde oldukça faydalı ve yararlı olduğunu ifade etmektedir. Ancak her yöntemde olduğu gibi bu hassas dönemde ayrıca dikkat edilmesi ve bazı ters hareketlerden kaçınılması gereklidir.

Kişiler bu dönemde sert olmayan ve ani hareketler içermeyen klasik masaj yöntemini rahat bir şekilde tercih edebilir. Bu sayede birçok kas sıkıntısından ve özellikle bacak ağrılarından kurtulmanın yolunu bulabilir. İzmir masöz bayan Hamilelik döneminde sürekli bacak ve ayakların şişme problemlerinin yaşanmasında bu etkinin faydası kaçınılmazdır. İzmir gaziemir masöz bayan .

Hamilelik döneminde masaj yapılması konusunda tereddüt yaşayan kesim ise bu hareketlerin ilk üç aylık dönemde yapılmaması ve herhangi bir uygulamadan kaçınılmasını ifade etmektedir. Ve oldukça da doğru bir yorum olarak dile getirilebilir. Çünkü gebeliğin ilk üç aylık döneminde bebeğin düşük riski oldukça fazla olmakta ve bu dönemde bu hareketlerden kaçınılması gerekmektedir. Bu dönem atlatıldıktan sonra ise diğer dönemlerde herhangi bir yan etki olmamaktadır.