İzmir Dikili Masöz Bayan Mehi̇r

İzmir dikili masöz bayan Ayuverda olarak bilinen masaj kişiyi beden ve zihinsel bir bütün olarak ele alır. Bu uygulama ile beden kendini onarır, tazeler. Zihnin sakinleşip dinginleşmesi için vücut sistemlerine gerekli olan enerjiyi sağlar. Vücutta biriken olumsuz enerjiyi temizler, kaslarda ki gerilimi azaltır, bedeni güçlendirip erken yaşlanmanın önüne geçer. İzmir masöz bayan

Bireyleri stresten uzaklaştırıp rahatlamasına, kaslardaki gerginliğin azalmasına, uykusuzluk problemlerinin giderilmesi yardımcı olan bir masaj türüdür. İzmir dikili masöz bayan . Ayuverda da en güçlü koruma ve gençleşme yöntemi olan pancha karma, fizyolojik arınma kürü sırasında ya da kürden bağımsız olarak da uygulanabilir. Arınma kürü ile ağızdan alınan yağlar sayesinde vücutta biriken toksinler yerlerinden sökülerek boşaltım sistemine doğru harekete geçerler.

Ayuverda yöntemi sadece masaj olarak kullanılmamakta ayını zamanda bir diyet programı ile vücuttaki toksinleri atarak kişilerin zayıflamasını da sağlamaktadır. Ayuverda da mantık proteinler ve karbonhidratlar aynı anda tüketilirse vücut karbonhidratı şekere çevirip, hayvansal gıdaları ise doymuş yağ olarak depoluyor. Bu durumda sindirim sistemi zorlanarak zamanla vücutta toksinler birikiyor. Ve bu durum kişinin bağışıklık sistemini etkiliyor. İşte ayuverdik beslenme biçimi burada devreye girerek beslenme düzenini değiştirip sindirim sistemini zorlamayacak bir program belirliyor.