Foça Masaj Ener

Foça masaj Dairesel hareketler, ovma, ve sert vuruşların vücut üzerinde kısmen veya tamamen uygulanmasıyla yapılan masaj bir çok doku ve sağlık probleminin tedavisinde uygulanmaktadır. Sadece fizyolojik tedavi olarak değil, depresyonu önlemek, spor öncesi vücudu hazırlamak, ödemi attırarak estetik görünüm kazanmak ve cilt üzerindeki ölü hücreleri uzaklaştırmak gibi birçok etkisi bulunmaktadır.

Fiziksel gelişimi sağlamak amacıyla bebeklerde de sıklıkla kullanılan masaj teknikleri amacına yönelik uygulandığında, eklem ve kemik gelişimini olumlu etkilerken çeşitli gaz sancılarının da giderilmesini sağlamaktadır. Bebekler üzerinde büyük öneme sahip olan bu uygulama gelişi güzel değil bilinçli bir şekilde yapılmalıdır.

Foça mutlu son hamam

Kemik ve kas gelişimi sporcularda da büyük önem arz ediyor. Sporculara da spor öncesi yapılan tekniklerle kasları ısıtılmış ve hareketlere hazır hale getirilmiş olunur.

Birçok çeşidi olan masaj teknikleri uygulanırken ne için uygulandığı bilinmelidir. Terapi olarak ayrı tekniklerin vücudun bütününde belirli bir sıra ve düzen içerisinde uygulanan spa ile özellikle sırt ve omuz bölgelerine yoğunlaşılırken, aromaterapik yağlar kullanılarak yapılan uygulamada ise cildi ölü dokudan arındırılmaktadır.

Foça hamam sauna