Buca Mutlu Son Masaj Zuhal

Buca mutlu son masaj Aromaterapi uygulamasını profesyonel bir işe dönüştürmeyi planlayan kişilerin etkili ve uzun bir eğitimden geçmeleri gerekmektedir. Çünkü aromaterapi ile masaj uygulamalarında, uygulayan kişinin insan anatomisini, fizyolojisini ve karşılaşılabilecek sorunlar hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Özellikle aromaterapi ile masaj uygulamalarında kullanılan bitkisel yağların uygun dozlarda kullanılmamasına bağlı gelişebilecek toksik etkilere ve vücutta meydana gelebilecek alerjilere karşı duyarlı olunmalıdır. Bazı bitki türlerinin yağları zehirli olabilir ve bu durum gözden kaçırıldığında aromaterapi sonucu ciddi komplikasyonlar gelişebilir. Bunun içindir ki aromaterapi yapacak kişi hastasının anamnez bilgilerini ve sağlık durumu hakkında mutlaka ve doğru bilgi almalıdır. Buca mutlu son masaj .

Aromaterapi yöntemi ile masaj uygulanacak kişiler; hamile, alerji, prostat, astım, epilepsi, karaciğer ve böbrek hastalıklarında, akut güneş yanıklarında, kanama bozukluğu olan kişilerde ve kalp ritim bozukluğu olanlarda kullanılacak yağlar ya uygulanmamalı yada dikkatli uygulanmalıdır. Aromaterapi uygulayan kişiler kendi başlarına tanı ve tedavi öneremezler ancak doktor tavsiyesi üzerine destek amaçlı uygulama yapabilirler. Normalden fazla solunum yoluyla uygulanan aromaterapi kişilerde baş ağrısı, kusma ve baş dönmesi yapabilir