Bayraklı Evde Masaj Belde

İnsan sağlığı üzerinde birçok etkisi olduğu sağlık uzmanları tarafında kanıtlanan masaj uygulamaları dünyanın her yerinde uygulanmaktadır. Baş, omuz, sırt, yüz, refleksoloji, sıcak taş, spor, thai, shiatsu, aromaterapi gibi isimlerle çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Uygulamalar, sıvazlama, germe, darbeleme gibi hareketler ile yapılmaktadır.

Bayraklı mutlu son evde

Tüm uygulamalar ağrıların giderilmesi amacıyla yapılmaktadır.

uygulamalarına ilk başlangıç sıvazlama hareketleri ile başlar.

Bayraklı evde mutlu son

Sıvazlama insan vücudunun sakinleşmesini ve gevşemesini sağlamaktadır. Vücudun sakinleştiği ve gevşediği hissedildiğinde, sert baskıların uygulandığı hareketler yapılmaya başlanılır. Sert baskılar vücudun uyarılmasını sağlar. Bayraklı evde masaj . Baskılar sonucu deri altı ve derin dokular uyarılır ve iç organlara etki etmeleri sağlanır. Bu uyarılmalar sayesinde tüm organlara enerji akışının yapılması ve o organların çalışmaya başlayarak biriken toksinlerin atılarak ağrıların hafifletilmesi sağlanır.

uygulamaları son aşaması yine sıvazlama hareketleri ile vücudun tekrar sakinleşmesi sağlanır ve kişinin kendisini dinlenmiş ve ağrılarından kurtulmuş olarak kalkmasını sağlayacaktır. Çeşitlerine göre bazı uygulamalar yarı sert zemin üzerinde çıplak olarak yapılırken bazı çeşitlerinde sert bir zemin üzerinde ve giyinik olarak yapılır.